bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna, strona została skasowana: 15.02.2016 z powodu:
skasowana

Struktura

Kontakt z Centrum Żeglarskim
Adres: 70-800 Szczecin, ul. Przestrzenna 19
E-mail: rejsy@centrumzeglarskie.pl
Telefon: 091 46 00 844, 091 46 00 845
Faks: 091 46 00 319

Dojazd
z Basenu Górniczego 
autobusem linii 56, 72, 93, 96 - przystanek "Camping nż"
lub z Dąbia 
autobusem linii 56, 72, 73, 96 - przystanek "Camping nż"

Numer konta: PKO BP 42 1020 4812 0000 0002 0128 7184
Aby usprawnić załatwianie spraw w Centrum Żeglarskim prosimy o kontakt z odpowiednią osobą.

Dyrektor
Magdalena Piasecka-Górny

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl
Nadzór pedagogiczny. Współpraca z innymi jednostkami, organizacjami i dyrektorami.

Sekretariat

Kadry
Małgorzata Golus

biuro@centrumzeglarskie.pl
Kadry i obsługa sekretariatu.
tel. 91-46-00-845 wew. 5

Promocja i edukacja
Hanna Pieczyńska

h.pieczynska@centrumzeglarskie.pl
Organizacja imprez i zgłoszenia na rejsy, obozy i edukację. Promocja, kontakt z mediami i współpraca z innymi jednostkami.
tel. 91-46-00-845 wew. 6

Kierownik Administracyjno-gospodarczy
Maciej Maksymiuk

m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl
Organizacja administracyjna, sprawy techniczne i gospodarcze ośrodka, kontakt z armatorami. Współpraca z dostawcami usług i materiałów. Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem przystani.
tel. 91-46-00-845 wew. 1

Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego
Jerzy Kaczor

j.kaczor@centrumzeglarskie.pl
Nadzór merytoryczny nad kursami i szkoleniami żeglarskimi. Organizacja szkoleń i regat.
tel. 91-46-00-845 wew. 2

Księgowość

Główna księgowa
Katarzyna Wieloch

Starszy księgowy
Beata Migdalska

księgowość@centrumzeglarskie.pl
Rozliczanie należności, zobowiązań, zaliczek, wystawianie faktur. Sprawy księgowo-finansowe.
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-15:00 lub po wcześniejszym umówieniu się.
tel. 91-46-00-845 wew. 4

Specjalista ds. administracyjno-finansowych
Katarzyna Krzynówek

Kontakt z bosmanami
Chcesz umówić się na slipowanie?
Zadzwoń tel. 725-495-280

Biuro ds. Organizacji Wydarzeń Morskich

Wicedyrektor ds. Organizacji Wydarzeń Morskich
Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl
tel. 91-46-15-409

Główny Specjalista ds. Organizacji Wydarzeń Morskich
Marek Kamiński

m.kaminski@centrumzeglarskie.pl
tel. 91-46-15-409

Główny Specjalista
Beata Prell

b.prell@centrumzeglarskie.pl
tel. 91-46-15-391

Główny Specjalista
Zofia Sadłowska

z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl
tel. 91-46-15-391

Inspektor
Tomasz Seidler

t.seidler@centrumzeglarskie.pl
tel. 91-46-15-409

Podinspektor
Jakub Sikorski

j.sikorski@centrumzeglarskie.pl

Podinspektor
Beata Stańkowska (urlop)

b.stankowska@centrumzeglarskie.pl



Opublikował: Andrzej Poczopko
Publikacja dnia: 08.02.2016
Podpisał: Andrzej Poczopko
Dokument z dnia: 04.02.2016
Dokument oglądany razy: 489
Wersja do druku